logo

          1 

          logo stopcyber

        

          

MATGURA - SUKCES ADAMA I JAKUBA

SAM 0154Znamy już laureatów III Konkursu Matematycznego MATGURA, który odbył się w środę 25 marca 2015r. w auli LO w Górze.

Czytaj więcej...

DKF PODCZAS DNI OTWARTYCH

 

Logo DKF

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie DKF w ramach dzrwi otwartych w naszym liceum!

 

Czytaj więcej...

SUKCES PATRYCJI I BARTKA W V MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE CHEMICZNYM

31 kwietnia 2015 r. uczniowie z klasy III B o profilu biologiczno-chemicznym wzięli udział w V Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym. Byli to: Patrycja Nowak, Bartosz Urban i Bartosz Wojtera. Organizatorem konkursu co roku jest Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.

Czytaj więcej...

FINAŁ KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

3We środę - tuż przed Wielkanocą - odbył się etap finałowy Powiatowego Konkursu  Języka Niemieckiego Ich kann Deutsch. Tym razem organizatorem  konkursu był  Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu. 

 

Czytaj więcej...

DNI OTWARTE W RAWICKICH SZKOŁACH

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tegorocznych Dni Otwartych!

Czytaj więcej...

VICTORIA JAKUBA REŚLIŃSKIEGO W LUBLINIE

SAM 3169Uroczyste podsumowanie etapu ogólnopolskiego IV edycji  Konkursu ,,,Żołnierze Wyklęci- Bohaterowie Niezłomni” odbyło się 30 marca 2015 r. w Trybunale Koronnym w Lublinie.   Jakub zdobył I miejsce w kategorii prace multimedialne i uzyskał tytuł laureata. Przypomnę, że praca dotyczyła działalności Armii Krajowej- Wyzwoleńczej na terenie powiatu rawickiego.

Czytaj więcej...

WYKŁAD PROF. UAM PIOTRA NOWAKA

1

 

W czwartek 26 marca uczniowie klas III o profilu humanistycznym uczestniczyli w wykładzie prof. UAM dra hab.  Piotra Nowaka, nauczyciela akademickiego Instytutu Językoznawstwa UAM w Poznaniu i jednocześnie absolwenta naszej szkoły.

 

Czytaj więcej...

FaLang translation system by Faboba